Close
Skip to content

DIŞ CEPHE MANTOLAMA

Dış cephe mantolama sistemleri, binaların enerji tasarrufuna sahip olmasına yardımcı olur. Eski ve yeni tüm binalarda uygulanabilen bu sistemler sayesinde kışın ısınma giderlerinden, yazın da soğutma giderlerinden büyük ölçüde tasarruf edersiniz. Nasıl ki beyaz eşyalarda yüksek enerji sınıfına sahip olan cihazları tercih ediyorsanız binalarda da yüksek enerji sınıfına sahip olan kompozit yalıtım malzemelerini tercih edebilirsiniz. Bu malzemeler, ısı geçirgenliğini minimuma indirgeyerek tek katlı binalarda %25, çok katlı binalarda ise %40’a varan enerji tasarrufunun sağlanmasına yardımcı olur. Enerji kaynaklarının ideal bir şekilde kullanılmasına yardımcı olan bu ürünler, bütçenizin de sarsılmasını engeller. Isıtma ve soğutma giderlerinden yüksek ölçüde tasarruf edebileceğiniz benzersiz hizmetlerin sunulduğu markamızın çatısı altında her ölçekteki bina için dış cephe mantolama hizmeti alabilirsiniz. Son teknolojik ekipmanlarımız ile mantolama yapılacak alana gelerek kısa süre içerisinde işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. İskele kurulumundan mantolama hizmetlerinin tamamlanmasına kadar her aşamada büyük bir titizlikle hareket ediyoruz. Yaptığımız işlemler sonrasında kompozit ısı yalıtım malzemelerin üzerine sıva çekip son kat boyasını uyguluyoruz. Bu sayede binanızın dış görünümünü iyileştirme fırsatına da sahip oluyorsunuz.

 

Dış Cephe Mantolama

 

Binaların Maddi Değerini Arttıran Dış Cephe Mantolama

Binaların dış cephelerinin çok daha yeni ve estetik bir görünüme kavuşmasına yardımcı olan bu ürünler, binanın içinde bulunan dairelerin de değerinin artmasına yardımcı olur. Enerji kimlik belgesine sahip olan daireler, bu bölgeye sahip olmayan dairelere oranla daha yüksek fiyatta satışa sunulur. Yani, yapacağınız yatırımlar, sadece çevrenin korunmasına değil, aynı zamanda enerji kaynaklarının ideal bir şekilde tüketilmesine ve enerji tasarrufu yapmanıza olanak sağlamaz. Aynı zamanda yapınızın satış değerinin de artmasına yardımcı olur. Ofislerden evlere kadar yaşamın çeşitli alanlarında tercih edebileceğiniz kompozit yalıtım malzemeleri, nefes alabilen yapıya sahiptir. Nefes alabilen yapıya sahip olması bu malzemelerin duvarlara olumsuz bir etkisinin bulunmaması anlamına gelir. Bina içerisinde rutubet, küf, kötü koku ve bakteri oluşumunu engelleyen antibakteriyel özelliğe sahip olan bu malzemeler evinde evcil hayvan veya bebeğin bulunduğu, özel hassasiyet gerektiren durumlarda da tercih edilirler. Binalarda yaptıracağınız yalıtım hizmetleri sayesinde binanın değerini artırabileceğiniz gibi kullanıcı deneyimini de arttırabilirsiniz. Kışın doğalgaz faturalarından tasarruf etmek, yaz aylarında ise klima ve vantilatör gibi soğutucu cihazlardan tasarruf etmek için tercih edebileceğiniz bu hizmetler, canlı sağlığı için de oldukça avantajlıdır.

 


Dış Cephe Mantolama

 

Dış Cephe Mantolama Çalışmalarında Yangına Karşı Dayanıklı Yalıtım Malzemeleri

Yanmaz sınıfta bulunan yalıtım malzemeleri binalarının dışı için uygulanan mantolama hizmetleri için oldukça gerekli bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde olası yangın anında, yangının diğer dairelere sıçramasını engelleyebilirsiniz. Dış cephede ısı yalıtımının sağlanması kadar yangın yalıtım özelliği ile de tercih edilen kompozit yalıtım malzemeleri, hafif oldukları için binaya ek bir yük bindirmezler. Bu sayede binanın taşıyıcı kolonlarının ilk günkü gibi sağlam ve dayanıklı olmasına yardımcı olur. Zamanla dökülen, sıvası bozulan ve binadan kopan yalıtım malzemelerine sahip olmayı hiç kimse istemez. Bir kere yaptırıp sağlam bir şekilde yaptırabileceğiniz dış cephe yalıtım hizmetleri için bizimle e-posta, telefon veya yüz yüze iletişim kanallarından iletişime geçebilirsiniz. Telefonumuz 0532 520 88 20 ’dir. Bizimle e-posta aracılığı ile iletişime geçmek isterseniz info@e-mantolama.com adresini kullanabilirsiniz. Yüz yüze görüşmeler içinse Zafer Mah. Necip Fazıl Kısakürek Cad. Çeşme Sok. No:7 İstanbul adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 


Dış Cephe Mantolama

 

Dış Cephe Mantolama Sayesinde Yalıtım ile Kaliteli ve Sağlam Binalar İnşa Ediliyor

Sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz son teknolojik ekipmanlarımız kaliteli işçiliğimiz ve kaliteli malzemelerimiz ile sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Geniş ekibimiz sayesinde her ölçekteki yapının hızlı bir şekilde yalıtımını gerçekleştiren firmamız, bu sayede olası tehlikelere karşı binanızın korunmasına da yardımcı olur. Ortamların akustik dengesinin korunmasına da yardımcı olan dış cephe mantolama hizmetlerimiz, ses yalıtımı da sağlar. Katlar arasında uygulandığında alt kat ve üst kattaki komşularınızı gürültülerinin minimum bir şekilde tarafınıza getirmesi mümkün hale gelir. Çok daha konforlu bir yaşam alanı için tercih edebileceğiniz bu hizmetler şimdi bir tık uzağınızda sizleri bekliyor. Uygulamasını gerçekleştirdiğimiz mantolama hizmetleri için verdiğimiz 1 yıl garanti imkanı sayesinde işlem sonrasında oluşabilecek problemlere karşı da yanınızdayız. Sadece satış aşamasında değil, satış sonrasında sunduğumuz destekler ile de yaşamın her alanında sizleri koruma altına alıyoruz. Hafifliği sayesinde uygulaması oldukça kolay olan kompozit yalıtım malzemeleri ile beklentilerinizi tam olarak karşılıyoruz. Çevresel koşulların olumsuz etkisine yüksek mukavemet gösteren kompozit yalıtım malzemeleri, yağmur ve kavurucu sıcaklara karşı oldukça dayanıklıdır. Doğal afetlere ve insandan kaynaklı olan yangın gibi problemlere karşı da direnç gösteren bu malzemeler iş ve yaşam alanlarının çok daha konforlu olmasına yardımcı olur.

 


Dış Cephe Mantolama

 

Bina Yalıtımına Kampanyalı Fiyatlarla Ulaşın

Sadece ve sadece bu ay için özel olarak sunduğumuz %10 indirim kampanyası sayesinde yaşamınızın geri kalanını çok daha keyifli geçirebileceğiniz çözümlere sahip olabilirsiniz. Sunduğumuz dış cephe mantolama sistemleri için verdiğimiz 1 yıllık garanti sayesinde, uygulamada veya malzemede oluşabilecek tüm aksaklıklara da zamanında yanıt veriyoruz. Sektörde bulunan kalitesiz, sıvası dökülen ve koparak söz konusu lokasyonda bulunan insanların sağlığını tehdit eden dış cephe mantolama malzemelerinden korunmak için doğru yerdesiniz. Kaliteli malzeme seçimi ile ısı geçirgenliğini en aza indirgeyen ürünlerimiz, nem tutmaz özelliği ile de iş ve yaşam alanlarının daha sağlıklı ortamlara dönüştürülmesine olanak sağlıyor. Nem tutan malzemeler, binalarda bakteri, mantar ve küf gibi oluşumlara sebebiyet verebilir. Bu da ortamda bulunan canlıların sağlığının tehlikeye atılması demektir. Nefes almayan duvarlar, ortam içerisinde olumsuz hava koşullarına zemin hazırlar. Nefes alabilen yapısı sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılayan yalıtım malzemeleri, ses yutma performansı ile de tercih edilirler.

 


Dış Cephe Mantolama

 

İşimiz Bina Yalıtımı ve Özel Dış Cephe Mantolama

Binaların ideal bir şekilde yalıtılması için işi, işi bilene bırakın. Alanında uzman ekibimiz, her ölçekteki binanın zamanında yalıtılmasını sağlıyor. Binalar için bir zorunluluk olan enerji kimlik belgesine sahip olmak için tercih edebileceğiniz hizmetlerimiz; kaliteli malzeme, özenli işçilik ve yılların tecrübesine dayanır. 2001 yılından bu yana cebinizi ve çevrenizi koruyan firmamız, yılların tecrübesi ile görsel açıdan estetik, sağlamlık açısından güçlü binaların oluşturulmasına yardımcı olur. Bina yalıtımı yaptırarak her yıl ısınma ve soğutma için ayırdığınız bütçeden tasarruf edersiniz. Enerji kaynaklarını doğru bir şekilde kullanarak çevrenin korunmasına da yardımcı olabilirsiniz.

 


Dış Cephe Mantolama

 

Dış Cephe Mantolama Hizmetlerinde En İyi Ustalar

Petrol türevli olan enerji kaynaklarını kullanmak, karbon ayak izinizin artmasına neden olur. Enerji kaynaklarını doğru bir şekilde kullanarak, doğaya doğrudan veya dolaylı olarak saldığınız karbondioksitin azaltılmasına yardımcı olabilirsiniz. Gelecek nesiller için daha yaşanabilir bir dünya bırakmak adına tercih edebileceğiniz hizmetlerimiz kapsamında hem bireysel hem de toplumsal olarak doğru bir karar vermişsiniz demektir. Binanızda mantolama yoksa bina yöneticiniz ile görüşerek mantolama hizmeti almak istediğinizi beyan edebilirsiniz. Hane sakinlerinin oy birliği ile alınan bu karar neticesinde bizimle iletişime geçerek mantolamada kaliteli hizmet almanız mümkündür. Konforlu yaşam alanları oluşturmak için tercih edebileceğiniz hizmetlerimiz sayesinde beklentilerinizi doğru bir şekilde karşılamak mümkündür. Daha az enerji ile daha fazla konfora kavuşmak sizin elinizde!