Close
Skip to content

Hizmetin alınması ile imalat alanına uygulanacak iş tanımı belirlenir ve ürün seçilir. Böylece bir maliyet ve zaman planlaması yapabiliriz. Seramik Fayans Hizmeti ile firmamız garanti kapsamında imalatınızı yaptırabilir ve sonuçlarından emin olabilirsiniz. Ekiplerin aldığı meslekte yeterlilik kursları ile yönetmeliğe uygun imalat ve malzeme seçimi yapmaktayız. İşin büyüklüğü ve kullanım amacına göre imalat yapılması önemli bir noktadır. Yanlış yüzeye yapılan kullanım amacı dışı imalat tadilat gerektirmektedir. Seramik fayans yapısı itibarı ile sert ve dayanımı yüksek bir malzemedir. Bu imalatın sonucunda sizin ile birlikte yıllarca dayanacak bir ürün elde etmiş olmalısınız.

Fiyatlandırma yapılırken en büyük değişken uygulamanın yapılacağı yüzeyin genişliğidir. Toplam yüzey alanı seramik fayans ve sarf madde tüketimini artıracağı için fiyat üzerinde birinci önceliği vardır. İkinci faktör ise çalışma yüksekliğidir. Çalışma alanının insanın uzanamayacağı bir yüksekliği aştığı durumlarda ekibin çalışma yüksekliğine çıkarılması maliyetleri dâhil olmaktadır.

Uzman bir ekip ile zayiatı en aza indirerek maliyeti azaltmanız mümkündür. Bunun için işinde seramik imalatına yoğunlaşmış bizim gibi bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Geçmişten gelen tecrübemiz ile her türlü yüzeye çalışma yapmış bulunmaktayız. Tecrübe imalatlarımızın kalitesi ile teyit edilebilmektedir.