Close
Skip to content

Tadilat, tamirat ve boya bir evin her zaman ihtiyaçları arasında yer almaktadır. Daha rahat ve konforlu bir ev için evinizin eksiklerini ve sorunlarını görmezden gelmeden yaptırmanız en önemlisidir. Tüm bu işlemlerin profesyonel kişiler tarafından yapılması, evinizde uzun süreli bir sorun oluşturmazken, sizlere de sağlıklı bir yaşam alanı sunulur.

Tadilat, tamirat ve boya hizmetlerinde yer alan tadilat hizmeti kapsamında ilk olarak evin hangi bölgesinde sorun olduğu tespit edilir. Tadilat işlemlerinde eğer borularda bir sorun var ise ilk olarak bu sorunun kaynağı bulunmalıdır. Kaynak bulunması halinde sorunun ilk noktadan çözülmesi ile banyo, mutfak gibi alanlarda tekrar bir sorun oluşumu olmayacaktır. Tadilat işlemlerinde tamamen doğaya uygun ve kaliteli ürünler kullanılarak, hem sizleri hem de eviniz, ofisiniz ya da mağazanızın durumunu gözetmekteyiz. Tadilat işlemlerinde kırma gibi işlemlerin gerçekleştirilmesi ya da süreç içerisinde kirlenme gerçekleşmesi durumunda bölge temizlenir ve ilk hali gibi sizlere bırakılır.

Tadilat

Tamirat işlemleri, tadilat, tamirat ve boya hizmetleri arasında sıkça kullanılan hizmetlerden biridir. Ev ya da ofis gibi alanlarda zaman içerisinde çatı, pencere, sıhhi boru, tesisat gibi birçok etmen de bozulma ya da eskisi gibi işlev görmeme olabilir. Bu tarz durumlarda uzman kişilerden yardım alarak tamirat hizmeti gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Tamirat hizmetleri kapsamında verdiğimiz hizmetlerde, profesyonel ekibimiz ile sizlere doğru bir tamirat hizmeti ve yapının eski halini tekrar sunuyoruz. Tamirat hizmetlerinde kullanılmakta olan tüm malzemeler bölgesel olarak temin edilir. Çatı kapsamında bir tamirat hizmeti verilecekse, ürünlerimiz bu doğrultuda seçilir ve işlemlerin doğru bir şekilde ilerlemesi sağlanır. Bunun için ilk olarak tamirat hizmeti istenen bölge hakkında detaylı bir bilgi verilmesi yeterli olmakla beraber geriye kalan tüm işler uzman ekibimizin ellerindedir.

Tamirat

Evinizin boyası gözünüze eskisi gibi güzel gelmeyebilir. Ofis ortamını daha canlı bir hale getirmek isteyebilirsiniz. Duvar boyası artık eskisi gibi canlı durmuyor ya da özelliğini kaybetmiş olabilir. Bu noktada tadilat, tamirat ve boya hizmetleri arasında yer alan boya hizmetimizi sizler için sunuyoruz. Verdiğimiz boya hizmeti kapsamında istenilen renkte boya uygulanır. Uygulama sırasında ekiplerimiz tamamen profesyonel bir şekilde çalışarak boyanan bölgede farklı bir yere boya sıçraması ya da değmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Bu nedenle boya hizmetine başlamadan önce bölge içerisinde pencere, kapı gibi alanlar boyadan korunmaya alınır. Ardından boya işlemleri başlar. Hizmetlerimizin hepsinde tamamen profesyonel ve kaliteli hizmet vermek için çabalamaktayız.